СФНУ
10
Років досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
4
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
вчора

Продаж будинків (2)

  • 95 000 $
    1 000 $/м²

    4-й Смерековий провулок

    95 / 44 / 5 м²
    2 поверхи
    10 сот
    3 кімнати
    1991 рік побудови
    1 тиж. тому
    Уявіть… ранок, тиша… і легкий аромат сосен у повітрі. Тут хочеться зупинитись, вдихнути глибше - і просто жити. Саме тут розташований цей затишний двоповерховий будинок із цокольним поверхом - у мальовничій місцевості, поруч із лісом. Ділянка 10,8 соток - продумана до деталей: ландшафтний дизайн, дорослі дерева, декоративні кущі, альтанка для вечорів і ще достатньо місця для власного простору й городу. Будинок повністю готовий до життя - без зайвих клопотів. Власна вода з криниці, септик, дров’яне тепло, яке створює справжній затишок, та електрорадіатори для зручності. Потужність - 11кВт, три фази. У цоколі - ваша зона релаксу: сауна, санвузол, господарські приміщення. На першому поверсі...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • 87 000 $
    1 000 $/м²

    Козацький провулок

    БЕЗ КОМІСІЇ
    87 / 39 / 30 м²
    1 поверх
    5 сот
    3 кімнати
    2025 рік побудови
    3 тиж. тому
    У продажу сучасний одноповерховий будинок у передмісті Вінниці - ідеальне рішення для тих, хто цінує простір, спокій і близькість до міста. 87 м² продуманого простору: три окремі спальні, велика кухня-вітальня для сімейних вечорів та стильний просторий санвузол. Інженерія та якість: - чистове оздоблення - готовність до фінального дизайну без зайвих витрат - тепла підлога в зонах щоденного комфорту - електроопалення, 3 фази, потужність 13 кВт - власне водопостачання (криниця) та автономна каналізація. Ділянка 5 соток із огорожею по периметру - приватність і безпека. Зручний під’їзд, асфальт практично до будинку. Локація, яка працює на вас: тиха вулиця поруч із лісосмугою, свіже повітря,...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.